مشاهده همه 12 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 16 32 48

میکروست حلما طب با بورت ۱۰۰ سی سی

۳۴,۵۰۰ تومان

ست سرم حلما طب با سر سوزن و فیلتر هوا

۸,۵۰۰ تومان

سرنگ انسولین سرسوزن جدا لوئرلاک یک میلی‌لیتر حلما طب

۴,۹۵۰ تومان

سرنگ انسولین سرسوزن جدا لوئراسلیپ یک میلی‌لیتر حلما طب

۲,۲۵۰ تومان

سرنگ انسولین سرسوزن متصل یک میلی‌لیتر حلما طب (بسته‌بندی پلی‌بگ)

۲,۱۵۰ تومان

سرنگ لوئرلاک (سرنگ سرپیچی) ۳ سی سی حلما طب

۱,۹۵۰ تومان

سر سوزن گیج ۳۰ حلما طب

۱,۳۰۰ تومان

سر سوزن گیج ۲۷ حلما طب

۱,۰۵۰ تومان

سر سوزن گیج ۱۶ حلما طب

۹۵۰ تومان۱,۰۵۰ تومان

سرنگ لوئرلاک (سرنگ سرپیچی) ۵ سی سی حلما طب

تماس بگیرید

سرنگ لوئراسلیپ (سرنگ فشاری) ۳ سی سی حلما طب

تماس بگیرید

سرنگ انسولین سرسوزن متصل یک میلی‌لیتر حلما طب (بسته‌بندی بلیستر تکی)

تماس بگیرید

برند حلما طب

شرکت تولیدی لوازم پزشکی مصرفی بسپار صنعت فاخر یکی از شرکت های ایرانی موفق در زمینه تولید لوازم و تجهیزات پزشکی است. این شرکت طیف گسترده ‌ای تجهیزات پزشکی را به بازار عرضه می کند تا بتواند روند درمان بیماران را تسهیل نماید.

برند حلما طب محصول شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی یکبار مصرف بسپار صنعت فاخر است که در سال 1390 آغاز به کار کرده است. شرکت تولید کننده مهندسی بسپار صنعت فاخر با مدیریت آقای رضا نژادافشار در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت می کند و محصولات بسیار با کیفیتی را به بازار عرضه می کند.

این شرکت در ابتدا کار خود را با تولید سرنگ های جنرال و سرنگ انسولین در شهرک صنعتی کاوه تهران شروع کرد و اکنون بسیاری از تجهیزات پزشکی پرکاربرد مانند میکروست، ست سرم حلما طب، اسکالپ، کیسه ادرار، سرسوزن و سرنگ های 3 و 5 سی سی را تولید و به بازار عرضه می کند.

برند حلما طب با به کارگیری کارشناسان خبره سعی در بهبود کیفیت محصولات و تولید تجهیزات پزشکی بیشتر دارد و همواره به پیشرفت خود  ادامه می دهد.

انواع سرنگ سوزن متحرک مانند سرنگ لوئراسلیپ و سرنگ لوئرلاک، سرنگ های انسولین، سوزن های زیرجلدی و میکروست برخی از مهمترین محصولات این شرکت هستند که کیفیت آنها با محصولات خارجی تفاوتی ندارد.

کارخانه سرنگ حلما

کارخانه سرنگ حلما در سال 1392 در زمینی به مساحت 6800 متر مربع در شهرک صنعتی کاوه شهرستان ساوه شروع به کار کرد. این شرکت با استفاده از دستگاه ها و امکانات پیشرفته هم اکنون در زمینه تولید لوازم پزشکی یکبار مصرف فعالیت می کند. انواع سرنگ های تولیدی شرکت حلما را شما می توانید به راحتی از داروخانه ها، فروشگاه ها و سایت های فروش اینترنتی لوازم پزشکی با قیمت مناسب خریداری نمایید.

محصولات برند حلما طب

همانطور که بیان شد حلما طب محصولات متنوعی را در زمینه لوازم پزشکی مصرفی تولید و به بازار عرضه کرده است در ادامه به برخی از این محصولات اشاره شده است. همچنین شما می توانید برای اطلاع از قیمت عمده محصولات حلما طب با فروشگاه لوازم پزشکی مصرفی درمارز تماس حاصل نمایید تا از تخفیفات ویژه آن بهرمند شوید.

  • سرسوزن حلما

تولید سرسوزن های یکبار مصرف انتقال گسترده ویروس ‌های منتقله از خون را در بین بیماران، ارائه ‌دهندگان مراقبت‌ های بهداشتی و جامعه به شدت کاهش داده است. سرسوزن حلما یکی از برندهای باکیفیت ایرانی است که با طراحی صحیح تزریقات را برای کادر درمان و افراد دیابتی تسهیل کرده است.

سوزن های این شرکت بسیار با کیفیت بوده و در مراکز درمانی بسیار استفاده می شوند. شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی یکبار مصرف بسپار صنعت فاخر انواع سرنگ و سر سوزن آن را تولید کرده و با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند.

  • سرنگ حلما

سرنگ انسولین سرسوزن جدا لوئراسلیپ و  لوئرلاک یک میلی ‌لیتر حلما طب، سرنگ لوئرلاک (سرنگ سرپیچی) ۵ سی سی حلما طب و سرنگ لوئراسلیپ (سرنگ فشاری) ۳ سی سی حلما طب برخی از محصولات این شرکت هستند.

  • سرنگ انسولین لوئراسلیپ حلما

سرنگ انسولین لوئراسلیپ حلما یکی از محصولات برند حلما طب است که کاربرد گسترده ای در مراکز درمانی دارد. این سرنگ برای تزریق انسولین در افراد دیابتی و همچنین تزریق دارو در نوزادان، تزریقات پوست و مو زیبایی و همچنین در تست داروها کاربرد دارد. سرنگ انسولین لوئراسلیپ حلما با گیج های مختلف در دسترس است و می توان سرسوزن آن را به راحتی تغییر داد.

برای نصب و برداشتن سر سوزن سرنگ انسولین لوئراسلیپ (سرنگ فشاری) به فشار کمی نیاز است و در مراکز درمانی به دلیل راحتی کاربرد بطور گسترده ای استفاده می شود.

سرنگ های انسولین لوئراسلیپ از متداول ترین انواع سرنگ های در دسترس هستند. این سرنگ ها معمولا در دو مدل ۵۰ و ۱۰۰ واحدی تولید می شوند و قیمت پایینی دارند. سرنگ های انسولین ظریف هستند و بر روی این سرنگ ها معمولا علامت U-100  را مشاهده می کنید که غلظت ۱۰۰ واحد انسولین در هر ۱ میلی لیتر نشان می دهد.

  • قیمت سرنگ انسولین حلما طب

سرنگ انسولین حلما طب یکی از محصولات شرکت تجهیزات پزشکی بسپار صنعت فاخر است که با قیمت مناسب تری نسبت به محصولات خارجی به بازار عرضه می شود.

سرنگ های انسولین لوئراسلیپ و لوئرلاک حلما طب برای مصرف بیماران دیابتی و تزریقات زیرجلدی بسیار مناسب هستند. این تجهیزات با طراحی مناسب از نشت انسولین و سایر مایعات تزریقی جلوگیری کرده و کمترین درد را در بیمار ایجاد می کنند. برای خرید سرنگ انسولین حلما طب و آگاهی از قیمت آنها می توانید به سایت های فروش تجهیزات پزشکی مراجعه نمایید.