کنترل سلامتی

راهنمای خرید فشارسنج مناسب من

راهنمای خرید فشارسنج مناسب من

بررسی و مطالعه راهنمای خرید فشارسنج مناسب همواره می تواند به شما در انتخابی مناسب کمک کند. تفاوتی ندارد تا چه حد با انواع فشارسنج ها آشنایی دارید، آیا متخصص هستید یا فردی که قصد دارد از دستگاه فشارسنج استفاده شخصی کند، نباید این محصول را بدون مطالعه و بررسی دقیق ویژگی ها انتخاب کنید. قبل از انتخاب نهایی بهتر است اطلاعات مربوط را جمع آوری کنید. به این ترتیب شما خود را در معرض خطای کمتری قرار خواهید داد.

مقایسه ویژگی ها، امکانات و از همه مهمتر قیمت فشارسنج های منتخب نیز می تواند به انتخاب نهایی شما کمک کند. بطور کلی فشارسنج ها همه یک هدف و عملکرد مشترک را دنبال می کنند، مدل هایی که در بازار وجود دارد براساس کیفیت و امکانات همچنین از نظر قیمت از یکدگیر متمایز می شوند.

برخی مواقع خرید دستگاه فشارسنج با کیفیت عالی به معنای صرف هزینه بیشتر است. در مقابل شما فشارسنج با امکانات بیشتر و کیفیت بهتری خریداری می کنید. در کنار آن، فشارسنج های با قیمت مقرون به صرفه نیز وجود دارد که شاید عملکرد آنها همراه با محدودیت هایی باشد. با بررسی راهنمای خرید فشارسنج مناسب، در نهایت شما فشارسنجی را خریداری می کنید که برای شما مناسبتر است و می تواند نیازهای شما را برطرف کند.

راهنمای خرید فشارسنج انواع فشار سنج ها

انواع دستگاه های فشارخون در دسته های مختلفی قرار می گیرند. یکی از دسته بندی ها فشارسنج دستی و فشارسنج های دیجیتالی است. در دسته دیگر یمی توان فشارسنج های قابل حمل و فشارسنج های غیرقابل حمل را قرار داد. دستگاه های فشارسنج همچنین یا بازویی هستند و یا مچی، دستگاه های بازویی به دو دسته فشارسنج عقربه ای یا جیوه ای و دیجیتالی تقسیم می شوند. فشارسنج های مچی نیز جزء فشارسنج های دیجیتالی هستند.

مشاوره و خرید درمارز
انواع فشارسنجدستیدیجیتالی
فشارسنج های بازوییفشارسنج عقربه ای و جیوه ایفشارسنج دیجیتالی بازویی
فشارسنج مچیفشارسنج مچی دیجیتالی

1- راهنمای خرید بهترین مارک فشار سنج عقربه ای

فشارسنج های دستی از یک فشارسنج و کاف تشکیل شده است. اگر راهنمای خرید فشارسنج را مطالعه کنید می بینید، کاف به وسیله دو لوله به فشارسنج وصل می شود. یک لوله به لامپ کنترل دستی فشار و دیگری به گیج فشار یا پرشر، وصل می شود. کاف نیز خود انواع مختلفی دارد بسته به اندازه بازو می توان از کاف های مختلفی استفاده کرد.

کاف مناسب برای کودکان بین 22 تا 26 سانتی متر است، کاف مناسب افراد بالغ 27 تا 34 سانت و بزرگسالان و افراد با جثه بزرگتر می تواند از کاف های 35 تا 44 سانتی استفاده کنند. کاف حداقل باید 20 درصد بزرگتر از اندازه دور بازو باشد تا بتوان به راحتی آن را دور بازو بست.

وجود یک گوشی پزشکی برای گرفتن فشارخون با فشارسنج عقربه ای نیز لازم است. برای اندازه گیری ضربان و تعیین دقیق سیستول و دیاستول بهتر است یک گوشی پزشکی نیز داشته باشید.

فشارسنج عقربه ای را در انواع برندها می توانید مشاهده کنید. در این میان می توان چند برند را به عنوان بهترین مارک فشارسنج عقربه ای معرفی کرد. در این میان، فشارسنج های عقربه ای امسیگ، زیکلاس مد، بی ول جزء شناخته شده ترین و بهترین محصولات هستند.

2- فشارسنج دیجیتال چی خوبه؟

فشارسنج های دیجیتالی نسل جدید از دستگاه فشارسنج هستند که می توانند به راحتی مورد استفاده همه قرار گیرند. کارکرد آسان و سریع این نوع دستگاه های فشارسنج آنها را تبدیل به دستگاه فشارسنج خانگی کرده که می تواند مورد استفاده تمامی اعضای خانواده باشد. برای اینکه بدانیم فشارسنج دیجیتال چی خوبه و چه مدلی می تواند نیاز ما را برآورده کند، راهنمای خرید فشارسنج کمک کننده است.

امروزه برندهای مختلفی دست به تولید انواع دستگاه ها و تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می کنند. در این میان برخی جزء شناخته شده ترین و محبوبترین و پرفروش ترین دستگاه فشار خون هستند. در ادامه مقاله با بررسی انواع دستگاه فشارسنج بهترین دستگاه های فشارسنج در برندهای مختلف نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

فشارسنج امرون ساخت کجاست؟

برند امرن Omron محصول کشور ژاپن و یکی از بهترین تولید کننده انواع محصولات مراقبت از سلامت و تجهیزات پزشکی می باشد.

انواع فشارسنج امرون در طراحی و امکانات متنوع وجود دارد که می تواند در بیمارستان ها و مراکز درمانی و همچنین منازل مورد استفاده قرار گیرد. کیفیت، طراحی ویژه و همچنین امکاناتی که برای انواع دستگاه فشارسنج درنظر گرفته شده است ازجمله ویژگی هایی می باشد که امرن را به یکی از بهترین انتخاب ها تبدیل کرده است.

کاربرد هر نوع دستگاه فشارسنج ازجمله امرون را می توانید در راهنمای خرید فشارسنج مشاهده کنید. براساس نوع کارکرد، امکاناتی که هر کدام از دستگاه ها دارند و همچنین نکاتی که باید در استفاده از دستگاه فشارخون در نظر داشت را در دفترچه راهمای دستگاه مشاهده می کنید.

مقایسه فشارسنج امرن و بیورر

بیورر برند آلمانی است که با هدف آرامش و رفاه خانواده اقدام به تولید انواع تجهیزات پزشکی خانگی نموده است. این برند از سال 1908 آغاز به فعالیت نمود و توانست در مدت زمان کوتاهی اعتماد و توجه مخاطبین را به خود جلب نماید.

بیورر تولید کننده محصولات متنوعی است. از محصولات مراقبت از کودکان تا محصولات کمک درمانی و همچنین دستگاه های کمک به حفظ سلامت و تندرستی؛ بیورر همچنین تولید کننده انواع دستگاه های فشارسنج دستی و دیجتالی با امکانات مختلف می باشد.

هردو برند بیورر و امرن انواع فشارسنج دیجیتالی بازویی و مچی همچنین فشارسنج عقربه ای یا دستی را دارند، اغلب فشارسنج های دیجیتالی قابلیت ذخیره سازی آخرین نتایج، امکان سنجش آریتمی و اندازه گیری تعداد ضربان قلب در دقیقه را دارند.

بیورر با 2 سال گارانتی شرکت آرمین درمانی کیفیت و دوام محصولات خود را تضمین می کند. امرون نیز با 3 سال گارانتی تضمین کننده کارایی و ماندگاری محصولات خود می باشد. تمامی این اطلاعات را می توانید در راهنمای خرید فشارسنج مشاهده کرده و در کنار سایر ویژگی های هر دستگاه این نکته را نیز مبنای انتخاب خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *